Анастасија, ќерката на Цеца денес полни 26 години

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на познатата фолк ѕвезда Цеца, денеска го слави својот 26-ти роденден. Таа е во Севиља, Шпанија, далеку од семејството, пејачката нема да може да слави со најблиските, но со неа е нејзиниот сопруг Немања Гудељ и целото негово семејство.

Откако поминалo дванаесет часoт по полноќ, семејството на Гудел ја изненадило Анастасија подготвувајќи и роденденска торта во облик на срце и пеејќи роденденска песна.

 

Scroll to Top