Анџелина Џоли и Селма Хаек се во изолација, на премиерата на новиот филм биле во контакт со лице заразено со корона

By

Со Џоли и Хаек во изолација се и нивните колеги од филмот „Етерналс“, Џема Чан и Лорен Ридлоф, и режисерката Кое Жао. Екипата на „Етерналс“ во моментов го промовира филмот низ САД, па на закажаните премиери ќе присуствуваат некои од останатите актери. Некои од нив, пак, ќе присуствуваат на настаните поврзани со филмот преку онлајн врска.

„За среќа, ниту еден од нив сѐ уште не покажува симптоми. Сфативме дека екипата на филмот ‘Етерналс’ е во контакт со заразени со коронавирус. Ја тестиравме целата екипа и иако сите се негативни, решивме да преземеме мерки на претпазливост“, додаваат од „Дизни“.

За потсетување, двете актерки неодамна се појавија на црвениот тепих во Лос Анџелес, за време на премиерата на нивниот нов филм.

(Фото) Селма Хаек во голи гради, Џоли со пирс на устата- холивудските ѕвезди блеснаа на црвениот тепих

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend animepahe Episode 12 watch anime

Website https://animeflv.uk: Watch Time Prisoner animeflv Episode 3 gogoanime

Watch anime online for free at 4Anime 4anime hunter hunter

AnimeKisa: Kaijuu Girls: Ultra Kaijuu Gijinka Keikaku 2 anime episode 12 online free at https://animekisa.in animes online

Watch Nagi-Asu: A Lull in the Sea Episode 26