Арми Хамер се пријави на рехабилитација откако го обвинија за сексуален канибализам

By

Актерот Арми Хамер сам се пријавил во клиника за рехабилитација за лечење од зависности, откако неколку жени го обвинија за сексуален канибализам и злоупотреба. Тој ги напуштил Кајманските Острови, каде што живееше голем дел од минатата година, и сега во САД ќе се лекување од дрога, алкохол и секс.

Според „Венити фер“, актерот е во болница на Флорида од 31 мај.

Арми има поддршка од сопругата Елизабет Чемберс, со која се раздели лани летото, но и од семејството на поранешна сопруга и нивните деца Харпер (6) и Форд (4), кои биле со него кога се вратил во САД. Семеен пријател за списанието изјавил дека актерот е посветен на заздравување и старателство над своите деца.

За потсетување, холивудскиот актер беше обвинет за сексуален канибализам кога во јавноста се појавија пораки што наводно ѝ ги испраќал на една жена.

„Јас сум 100 проценти канибал. Сакам да те изедам“, гласи една од пораките. Во друга размена на пораки пишува: „Морам да ја испијам твојата крв“ и „Ќе бидам многу лош со тебе“. Тој ѝ се обраќа на жената со робинка, па ѝ вели дека сака да ѝ го отсече ножниот прст, но вели и дека сака да доминира над неа. „Ти живееш само за да ми се покориш и да бидеш моја робинка. Би ти исекол ножен прст и би го чувал во џебот, така што секогаш ќе имам дел од тебе во своја сопственост“, пишува во една од пораките.

По контроверзиите, Хамер се повлече од филмот Shotgun Wedding.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeDao dubbed anime. Naruto (Uncropped) (Dub) (https://animedao.nl/m/Y1wx) Episode 220

https://animebee.to anime to watch. Future Police Urashiman Episode 50

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD. Watch The Story of Chinese Gods (Dub) Episode Full

KissAnime Qiita: https://qiita.com/kissanimemx