Арнолд Шварценегер го прослави 70-от роденден, па откри колку пати дневно има секс

By
Шварценегер верува дека редовен секс е дел од фитнесот, и го практикува …. често.

dobivaj vesti na viber

Тој со раскошна забава која ја организираше на Хаваи, вчера го прослави 70 роденден.

На лудата журка, меѓу останатото, беа и неговите пријатели Џејмс Камерон, То, Арнолд и Силвестер Сталоне.

Американскиот комичар Том Арнолд, ја искористи можноста да ја повтори својата прочуена изјава за неговиот сексуален живот.

 

„Тој има многу потреби, и убеден е дека сето тоа е дел од фитнесот. Секс пет пати дневно, како што вели, е добар број. Многу жени не би го прифатиле тоа, но Арнолд навистина е во сјајна форма“, откри Том Арнолд.

Е, сега, дали се пошегува или беше сериозен, проценете самите…

 

Ќе ви се допадне