Бен Афлек откри што и рекол на Џенифер Лопез на Греми

Бен Афлек откри за што разговарал со Џенифер Лопез за време на Греми, кога камерите го фатија моментот за кој јавноста мислеше дека тие се расправаат.

Сепак, се покажа дека Афлек се шегува со Лопез, откако Тревор Ноа дошол и седнал до нив на шоуто.

„Се наведнав кон неа и реков: „Штом ќе почнат да се тркалаат, ќе се оддалечам од тебе и ќе те оставам да седиш до Тревор“, објаснил тој.

Додека Џенифер му вели: „Подобро е да не заминеш.“ Тоа е работа помеѓу маж и жена.

Scroll to Top