Берлин од „La Casa de Papel“ љуби згодна Србинка: Таа комплетно ме збуни

By

Шпанскиот актер Педро Алонсо ја освои женската публика со својата улога на Берлин во хит-серијата „La Casa de Papel“. Но,  славниот актер е заљубен во Србинката Татјана Џорџевиќ, чие уметничко име е Tикси.

48-годишниот актер не открива многу за себе во јавноста , но реши сепак да прозборе за врската со Татјана. Тие за првпат лани во јавноста се  појавија на црвениот тепих.

Педро и Тикси се запознаа на почетокот од 2019 година во Париз, каде што таа во моментов живее и работи како хипнотерапевт. Оттогаш се неразделни. „Кога ја запознав Тикси, во себе почувствував некоја збунетост. Почнавме спонтано да разговараме, без да кокетираме, а на крајот ѝ го дадов телефонскиот број за да ми се јави“ – открил тој. „Со Татјана заедно твориме и така нашите дела ги потпишуваме со заедничкото име Magü“ – вели Педро.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime tower of god: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 9 (https://gogoanime.be/m/opOG/ep-9)

AnimeDao animedao boku no hero: Hunter x Hunter (Dub) Episode 148