Бијонсе пак бремена, чека четврто дете!

By

Светските медиуми ги преплави веста дека Бијонсе е повторно бремена со четврто дете.

dobivaj vesti na viber

Шпекулациите почнаа откако пејачката на еден од своите последни настапи се појави во фустан во кој се гледаше заоблениот стомак.

Таа го погали стомакот на сцената, и ова беше доволно да почнат шпекулациите дека е повторно бремена, а снимката веднаш се сподели на социјалните мрежи.

Бројни портали веднаш го пренесоа тоа, меѓутоа Бијонсе и Џеј Зи досега не се огласија за веста. Пејачката лани летото се породи со третото дете.

Ќе ви се допадне