Бившиот на Памела си го објави пенисот, му рекоа веќе сме го виделе

By

Поранешниот сопруг на Памела Андерсон, музичарот Томи Ли, објави фотографија од својот пенис на „Инстаграм“ и ги предизвика своите фанови.

dobivaj vesti na viber

Судејќи по реакциите на социјалните мрежи, фановите не сакаа да ги видат гениталиите на Томи Ли на „Инстаграм“.

Обожавателите тврдат дека глетката ги трауматизирала и дека не им бил потребен пенисот на музичарот како прва фотографија што би ја виделе наутро.

Од друга страна, имало и такви што намерно го посетиле неговиот профил за да не ја пропуштат, како што велат, величествената глетка.

Има и такви што биле целосно рамнодушни бидејќи веќе имале можност да ги видат интимните делови на Томи Ли претходно.

Ќе ви се допадне