Бјанка Ценсори на вечера дојде без долна облека, ги покри интимните делови со чанта

Бјанка Ценсори неодамна изненади многумина со изборот на облека за велигденското дружење со децата на Канје Вест. Тогаш беше целосно облечена, но сега продолжува со полуголите изданија.

Таа е снимена со нејзиниот сопруг во Лос Анџелес кога пристигнале на вечера во ресторан. Таа пристигна во црн градник и чипкани хеланки во боја на кожа. Не носела долна облека, а интимните делови ги покрила со чанта. Канје, како и обично, беше облечен во црно.

Двојката неодамна беше фотографирана и како оди во кино, кога Бјанка носеше чипкасти гаќички и сино боди без прерамки.

За потсетување, Бјанка веќе извесно време се појавува насекаде во разголени изданија и покажува интимни делови од своето тело, а раперот нејзините експлицитни фотографии и видеа ги објавува на Инстаграм.

Scroll to Top