Бред Пит конечно е среќен со 26 години помлада девојка

Бред Пит не ја крие среќата поради моменталната врска со 26 години помладата Инес де Рамон, а тоа го потврди и извор близок на актерот за магазинот „Пипл“

Познатиот холивудски заводник (60) и убавата Инес (34) го започнаа заедничкиот живот по 15 месеци врска, а извор близок на актерот потврдува дека Пит е во среќна врска за магазинот „Пипл“.

„Поминаа толку многу време заедно што имаше смисла Бред да започне заеднички живот“, рече тој, додавајќи дека Пит конечно е среќен и обожава да го поминува времето со Рамон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial)

„Повторно се најде со Инес. Тие се навистина прекрасен пар, а Бред е многу добар човек. Тој заслужува да биде среќен”, заклучил изворот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial)

Да потсетиме дека Бред Пит беше во брак со актерката Џенифер Анистон од 2000 до 2005 година, а втор пат со актерката Анџелина Џоли, од која се разведе во 2019 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ines De Ramon (@inesderamonfans)

Убавата бринета завршила студии по бизнис администрација во Женева, има диплома за нутриционизам, а најмногу се занимава со дизајнирање накит што го носат бројни познати личности како Хејли Бибер, Кортни Кардашијан и Менди Мур.

Од 2019 до 2022 година, Инес беше во брак со актерот Пол Весли, со кого започна врска во 2018 година.

Scroll to Top