Бред Пит заљубен во Лејди Гага

By

Популарниот холивудски глумец Бред Пит се заљубил во својата колешка и позната пејачка Лејди Гага, пишуваат светските таблоиди. Како што пренесува National Enquirer, двојката се заљубила за време на снимањето на филмот Bullet Train.

dobivaj vesti na viber

Оскаровката од филмот „Ѕвездата се роди“ ќе се појави во филмот Bullet Train, кој се снима во Јапонија, а во него ќе се појави и Бред Пит. Како што пренесуваат медиумите, подготовките за снимањето на филмот довело меѓу нив двајца да има многу повеќе од само деловна соработка.

„Двајцата имаат многу повеќе заедничко отколку што луѓето мислат. Лејди Гага си ја навлече на себе филмската индустрија и вратата ѝ се отвори со улогата во хитот ‘Ѕвездата се роди’“, открил инсајдер, кој додава дека врската меѓу Гага и нејзиниот дечко Мајкл Полански е во криза.

„Тоа само дополнително ја создаде хемијата меѓу неа и Бред Пит“, открива изворот.

„Гага и Бред заедно го минаа карантинот и премногу се зближија за нејзин вкус. Доста ѝ од Мајкл“, открива изворот.

Тој вели дека и Бред не останал рамнодушен на магијата на пејачката, особено по раскинувањето со германскиот модел Никол Портулански.

Ќе ви се допадне