Бремената Пипа Мидлтон на плажа во Италија

By

Пипа Мидлтон има мирна бременост што не ја спречува да се одмора во Италија со нејзиниот сопруг Џејмс Метјуз.

Папараците ја сликаа сестрата на Кејт со заоблениот стомак во костим за капење.

Пипа, опуштена на плажа, плива во морето, и  покрај својата тежина, изгледа одлично, пишуваат медиумите.

Веста дека Мидлтон е бремена се појави во април, а во јуни официјално беше потврдена.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak attack on titan animefreak: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://animefreak.ws/m/01x6/ep-1)

AnimeTV anime tv us: Watch Horimiya Episode 8 (https://animetv.cc/m/nzQl/ep-8)