Бритни Спирс на одмор во Мајами

By

Бритни Спирс ужива на плажите и водите покрај крајбрежјето на Мајами. Поп пејачката беше забележана од папараците на скутер.

dobivaj vesti na viber

Пејачката се  подготвува за својата „Piece Of me“, турнеја, а во меѓувреме слободното време го користи за да се забавува на плажите и уживање во морските активности.

 

Ќе ви се допадне