Бритни Спирс си го промени името на „Инстаграм“

По неодамнешниот инцидент во ресторанот, пејачката Бритни Спирс повторно ги изненади фановите. Овојпат го промени името на „Инстаграм“ во Ривер Ред и објави видео на кое танцува на песните на Џастин Бибер, облечена во црвено мини здолниште и оскуден горен дел од Кока-Кола.

За потсетување, Бритни 13 години беше под старателство на татко ѝ Џејми Спир, а неодамна доживеа нов нервен слом во ресторан во Лос Анџелес, каде беше со нејзиниот 28-годишен сопруг Сем Ашгари телохранителот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by River Red (@britneyspears)