Бритни Спирс во корсет позираше со секси танчери

By

Поп-пејачката Бритни Спирс (36) го покажа добро оформенотот тело во бел корсет и црни гаќички кога позирала со танчерите Вилијам Гомез и Лејк Смитс.

Овие два танчери инаку често се појавуваат на концертите на нејзината колешка Џенифер Лопез.

„Мина доста време од кога не сум ги видела овие мажи. Имавме само неверојатна соработка на еден сет“, изјавила Бритни.

Но, на фановите им останало нејасно зошто повторно се имаат собрано, па се посомневале дека станува збор за нов спот или реклама.

Бритни во текот на нивното дружење одглумила сцена од филмот „Згодна жена“, а снимката ја објавила на својот Инстагра профил.

 

Don’t you just love Pretty Woman!! 🍀🍏🍀🍎👠🍎

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime Dragon Ball Super (Dub)

Dragon Ball (Dub)

watch subbed anime Black Clover (Dub)

sites to watch anime Attack on Titan (Dub)

Hunter x Hunter (2011)