Дејвид Бекам фотографиран со својата 12-годишна ќерка, фановите го коментираат неговото однесување

Фудбалерот минатиот викенд беше фотографиран на фудбалски натпревар во Форт Лодердејл, Флорида со неговата 12-годишна ќерка Харпер.

Познатиот фудбалер е снимен како ја гушка ќерка си и и праќа бакнежи, но обожавателите се пожалија дека неговото однесување не е соодветно и дека мора да сфати дека ќерка му расте.

„Бекам треба да разбере дека неговата ќерка расте брзо. Тој не може да ја прегрне на ист начин како кога имала 5 години“, „Таа изгледа како да има 18 години, што го прави сето тоа тотално несоодветно“, се некои од коментарите.

Scroll to Top