Десет пати неделно имаме секс, затоа Кевин нема сила на теренот

By

Сопругата на фудбалерот Кевин Принс Боатенг, Мелиса Сата Боатенг се прослави со само една изјава.

dobivaj vesti na viber

Кевин во текот на кариерата промени голем број на клубови ширум Европа, но според зборовите на фудбалските експерти никогаш не успеал да го достигне максимумот поради желбата за секс.

Неговата долгогодишна девојка јавно ја откри причината зошто константно е повреден и зошто уморен доаѓа на тренинзите.

На прашањето зошто Кевин е често повреден одговорила дека сексот е виновен.

„Причината зошто постојано е повреден е поради тоа што имаме секс седум до десет пати неделно. Мислам дека тоа е причината“ – изјави Мелиса пред некоја година.

А нејзината изјава овие денови повторно стана популарна на социјалните мрежи и и донесе малку внимание во светската јавност.

Ќе ви се допадне

anime website. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime sites Naruto: Shippuden (Dub)

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 11

anime sites Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

High School DxD

english dubbed anime Black Clover

tải go88