Девојката од спотот „Деспасито“ се појави во проѕирен фустан на „Греми“ наградите

By

Во неделата, на 28 јануари, на доделувањето на „Греми“ наградите признанието за најдобра песна го освои хитот на Бруно Маркс – That’s What I Like.

Но, настана вистински хаос кога на сцената излезе екипата што го изведе хитот „Деспасито“, а покрај Лус Фонси и Деди Кенки, на сцената се појави и некогашната Мис универзум Зулејка Ривера.

Убавицата од Порторико, која се појавува во спотот за „Деспасито“, ги воодушеви сите со секси танцот и ретко кој можеше да го одвои погледот од неа.

Зулејка носеше провокативен, проѕирен, златен костум, со кој го оправдата фактот што половина планета „одлепи“ по неа.

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven.pro sites like animeheaven

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animefreakws

Gogoanimelol peatix: https://gogoanimelol.peatix.com/