Џеј Ло направи секси селфи

By
Во прашање е селфи кое Џеј Ло го направи на скалите. Пејачката се сликаше во елегантен бел фустан, но, малку откри повеќе од што сакаше. 
Но, тоа воопшто не им сметаше на обожавателите.
За оваа фотографија Џеј Ло беше наградена со повеќе од 1,5 милиони лајкови, а коментарите ги имаше повеќе од 10.000. Се разбира најголем дел од нив беа со пофални зборови.

dobivaj vesti na viber

But first… 🤳👄 @Balmain

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Видете ја новата секси фотка со која Џеј Ло го сруши интернетот:

 

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4anime tv Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 17

4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 7

free anime 4Anime Naruto: Shippuden (Dub)

4Anime DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 20