Џеј Ло направи секси селфи

By
Во прашање е селфи кое Џеј Ло го направи на скалите. Пејачката се сликаше во елегантен бел фустан, но, малку откри повеќе од што сакаше. 
Но, тоа воопшто не им сметаше на обожавателите.
За оваа фотографија Џеј Ло беше наградена со повеќе од 1,5 милиони лајкови, а коментарите ги имаше повеќе од 10.000. Се разбира најголем дел од нив беа со пофални зборови.

But first… 🤳👄 @Balmain

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Видете ја новата секси фотка со која Џеј Ло го сруши интернетот:

 

Ќе ви се допадне

Watch One Punch Man 2nd Season (Dub) Episode 11 (https://kissanimeonline.com/m/D3Bw/ep-11) at website https://kissanimeonline.com kissanime sword art online

How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://funimationfree.com/m/BlLX) Episode Preview at website https://funimationfree.com. See more funimation initial d