Џеј Ло во шоуто на Елен, за стравот од годините и бракот со Алекс

By

Џенифер Лопез беше специјална гостинка во шоуто на Елен Деџенерис. Во емисијата успешната актерка и пејачка зборуваше за одржувањето на своето тело во топ-форма и за можноста да се омажи со Алекс Родригез.

„Вежбам цело време. Дури и пред да станам танчарка, кога бев мала бев атлетичарка. Па продолжив цел живот со тоа темпо“ – рече таа.

На прашањето за годините, таа вели:„Се обидувам да не мислам на годините. Тргнувам повеќе од тоа како се чувствувам внатрешно и се чувствувам многу млада и енергична. Чувствувам дека сè уште имам многу енергија. Можеби еден ден тоа ќе се промени, но сега се чувствувам многу добро“ – изјави Лопез, а Елен непрекинато ѝ делеше комплименти за нејзиниот изглед.

Разговорот на Елен и Џенифер потоа премина на темата свадба со Алекс. На прашањето дали ќе се венчаат со Алекс, Лопез одговори: „Не знам“ и додаде дека се многу среќни заедно.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Brynhildr in the Darkness (Dub) animedao Episode 13 detective conan animedao

Website https://twistmoe.net: Watch Tekkon Kinkreet Pilot twistmoe Episode Full twist moe

AnimeBee: Soar High! Isami anime episode 15 online free at https://animebee.to anime online

Nurse Witch Komugi-chan Magikarte (https://animetv.cc/m/eZNe) Episode 5

About: https://about.me/gogoanimelol

Forums ernieball: http://forums.ernieball.com/members/59015.html