Џенифер Анистон е љубоморна на Лејди Гага и Бред Пит

By

Популарната актерка Џенифер Анистон е љубоморна на пејачката Лејди Гага и Бред Пит, пишува таблоидот New Idea. На Анистон не ѝ било сеедно да слуша за нивното флертуваање за време на снимањето на нивниот нов заеднички акциски филм Bullet Train.

Еден од членовите на филмската екипа со која Бред и Гага го снимаат новиот филм вели дека двајцата се постојано заедно и дека оскаровецот ужива во нејзиното друштво.

„Бред има цел да стане нејзиниот учител по глума за нивниот прв заеднчки акциски филм. Колку повеќе се дружат на сетот, толку таа му е попривлечна“, открил изворот.

Медиумите пренесуваат дека на Анистон ѝ се вратиле сеќавањата од 2005 година кога Бред се заљубил во Анџелина Џоли додека работел на филмот „Господин и госпоѓа Смит“.

 

 

Ќе ви се допадне

Blue Comet SPT Layzner (https://wcostream.cc/m/jyJx) Episode 3

Website https://animeflix.nl: Watch Robotics;Notes (Dub) animeflix Episode 22 animeflix i want to eat your pancreas

Website https://animepahe.cc: Watch Black Lagoon Omake animepahe Episode 7 watch anime

Website https://animebee.to: Watch Dragon Ball Z: Battle of Gods (Dub) animebee Episode Full english dubbed anime

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimelol

Kissanimemx edublogs: https://kissanimemx.edublogs.org/