Џенифер Анистон и Џерард Батлер се приклучиле на секс-култ

By

Холивудските глумци Џенифер Анистон и Џерард Батлер се приклучиле на контроверзен и таинствен секс-култ, NXIVM, пренесува National Enquirer.

dobivaj vesti na viber

Извор близок до поранешната двојка откри дека глумците тргнале на предавање во култот затоа што сметале дека на тој начин ќе ги подобрат своите вештини во создавањето нови деловни и социјални врски. Сепак, тие не навлегле премногу во култот затоа што не биле подготвени да исполнат некои работи што од нив се барало да ги направат.

Џерард и Џенифер, кој глумеа поранешен брачен пар во филмот Bounty Hunter, наводно немале поим во што се вовлекуваат кога му се приклучиле на култот. Тие сега се срамат да го признаат тоа. Култот NXIVM е основан од Кејт Рајнер, против кого во 2017 година било поведено обвинение.

Во обвинението стои дека тој ги присилувал жените, меѓу кои имало и холивудски глумици, да станат сексуални робинки. Тој е осуден на 120 години затворска казна поради подведување, уцени, изнуди и силување.

За потетување, поранешната сопруга на Бред Пит и ѕвездата од филмот „300“ почнаа да излегуваат кога меѓу нив се запалија искри додека го снимаа филмот Bounty Hunter. Врската не траеше долго, но пред два месеца магазинот „Стар“ пишуваше дека поранешната двојка повторно почнала да се дружи кога глумецот ја прекинал врската со Морган Браун.

Џенифер наводно почнала да излегува и да се забавува со неколку мажи, а Џерард бил еден од нив. Во јавноста веќе се шпекулира дека тие повторно ќе бидат заедно.

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Attack on Titan Season 3

sites to watch anime My Hero Academia Season 5 (Dub)

watch anime AnimeFreak My Hero Academia (Dub)

free anime Death Note

animefreaks website DARLING in the FRANXX (Dub)

tải go88