Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“

By

Пејачката Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии и објави од „Инстаграм“. Без никаква најава на профилната објави само црна фотографија. Засега се нема огласено за што станува збор и никој од 227 милиони фанови не знае за што станува збор.

dobivaj vesti na viber

За потсетување, Лопез неделава објави видео со сопругот Бен Афлек на кое се гушка и бакнува. И ова видео како сите други објави го нема. Останатите нејзини профили на другите мрежи останаа недопрени.

 

Ќе ви се допадне