Џенифер Лопез помлада со кркми: Холивудската ѕвезда има нова фризура

By

Џенифер Лопез со кратки кркми и стилска комбинација, ги собра сите позитивни критики на социјалните мрежи. Елегантните панталони и кошулата со врзување се од брендот Lapointe, додека малата чанта е на модната куќа Valentino. Познатиот стилист за коса, пак, Крис Еплтон сподели фотографија од новата фризура на 51-годишната ѕвезда.

View this post on Instagram

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Ќе ви се допадне