Џенифер Лопез помлада со кркми: Холивудската ѕвезда има нова фризура

By

Џенифер Лопез со кратки кркми и стилска комбинација, ги собра сите позитивни критики на социјалните мрежи. Елегантните панталони и кошулата со врзување се од брендот Lapointe, додека малата чанта е на модната куќа Valentino. Познатиот стилист за коса, пак, Крис Еплтон сподели фотографија од новата фризура на 51-годишната ѕвезда.

View this post on Instagram

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Ќе ви се допадне

AnimeFreak watch anime free: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 4

KissAnime watch anime: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 8 (https://kissanimeonline.com/m/gdLB/ep-8)