Џенифер Лоренс го напушта Холивуд

By

Џенифер Лоренс, една од најпопуларните актерки последниве години, изјави дека ќе го напушти Холивуд и дека ќе направи пауза по неколкуте напорни години.

„Време е да направам пауза и во наредните две години нема да снимам ништо“, изненади актерката во интервјуто кое го даде за ток-шоуто „Тудеј“.

Актерката која овие денови патува по светот и го промовира својот најнов филм „Мајка“ додаде дека се чувствува непријатно од постојаната медиумска трка по неа, ниту пак ѝ се допаѓа постојано да се гледа себеси на првите страници на таблоидите. Оскаровката сака да се повлече од јавниот свет, да се одмори, а дури потоа да му се врати на Холивуд и на снимањето филмови.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch: Tweeny Witches: Alice Adventures (Dub) anime episode 6 online free at https://aniwatch.pro watch anime dub

Website https://animeflv.uk: Watch Persona 4 the Animation animeflv Episode 25 english anime

WCOStream: Colorful Ninja Iromaki anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

Watch Heartcatch Precure! Movie: Hana no Miyako de Fashion Show... Desu ka!? Episode Full

Beamng: https://www.beamng.com/members/kissanime.442226/

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimelol