Џон Корбет и Бо Дерек тајно се венчаа по 20 години врска

By

Ѕвездата на „Сексот и градот“, Џон Корбет (60), минатата година тајно се ожени со актерката и секс симбол на осумдесеттите години, Бо Дерек (64).

Тој ја сподели вестта во емисијата „Разговор“ на Си-Би-Ес, а го покажа и својот венчален прстен.

„Се венчавме околу Божиќ“, рече актерот кој ја промовираше серијата „Бунтовник“, во која игра и самиот тој.

Џон, познат уште како Ајдан од „Сексот и градот“, не можеше да престане да се смее додека зборуваше за неговиот брак.

„Сите наши пријатели и семејство знаеаа, но ова е првпат никој од нас јавно да каже нешто за тоа, бидејќи навистина немавме шанса да го направиме тоа. По 20 години, решивме да се венчаме. Ние не сакавме 2020 година да биде таква, омразена. Сакавме да извлечеме нешто убаво од тоа“, истакна актерот.

Ќе ви се допадне

Watch To LOVE Ru Episode 26

AnimeFLV: Shiki (Dub) anime episode 22 online free at https://animeflv.uk anime to watch

Touch: Sebangou no Nai Ace (https://gogoanime.be/m/2BxX) Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Effecthub: http://www.effecthub.com/user/1946871

Metooo: https://www.metooo.com/u/animeflixnl