Џони Деп е заљубен во Деми Мур

By

Славниот холивудски актер Џони Деп се заљубил во својата колешка Деми Мур, пренесуваат светските таблоиди. Деп, кој неодамна го изгуби судскиот спор за семејно насилство од неговата партнерка Амбер Херд, сега сака да сврти нов лист во својот живот, пишува New Idea.

Деп е решен да ја освои Мур и да ја искористи за да си го подигне публицитетот, открива негов близок пријател. Тој побарал од својот колега Арми Хамер да му договори состанок со Мур. Хамер во моментот излегува со најстарата ќерка на Мур, 32-годишната Румер Вилис.

Деп смета дека со Мур би биле совршена двојка затоа што и двајцата имаат долгогодишни кариери, проследени со разни скандали, но исто така и двајцата докажале дека може да се справат со притисокот од јавноста.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Black Clover (Dub) (https://animeheaven.pro/m/jPaX) Episode 142 at website https://animeheaven.pro my anime heaven

Watch Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview at website https://kissanimeonline.com kissanime black clover