Емили Ратајковски е во село, се слика на трактор и ужива во мајчинството

By

Моделот Емили Ратајковски модните писти и прошетките на големите градови ги замени со фарма на село. Посетата Ратајковски ја искористила да направи неколку фотографии со селски мотиви.

dobivaj vesti na viber

Сликите како позира на трактор ги објави на својот инстаграм-профил.

Таа облечена е во тексас-панталони, виолетов топ и црни чизми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Ќе ви се допадне