Фановите ја нападнаа Хали Бери зашто му дозволува на синот да носи штикли

By

Голем број на фанови ја нападнаа актерката Хали Бери затоа што на синот му дозволува да носи штикли. Холивудската глумица на социјалните мрежи објави видео од нејзиниот син Мацео Роберт, како се шета со штикли низ домот, додека се наоѓаат во карантинот поради опасниот коронавирус.

„Дванаесети ден во карантин“, напишаа таа на снимката, која досега ја погледнале половина милион луѓе.

„Очигледно не би требало да оди на штикло, може да скрши нешто. Јас на моите деца не им дозволувам да носат женска облека или да си играат со женски играчки. Дали ова е твојата ќерка или син?“, биле дел од коментарите на хејтерите, на што Бери им одговорила дека овој тежок период тие сакаат да го поминат забавно.

„Тој ужива во тоа. Се обидува најмногу што може. Смеата многу му помага во вакви моменти“, напиша Хари.

 

View this post on Instagram

 

#Quarantine Day 12 🥴

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Ќе ви се допадне

Watch In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 9 at GoGoAnime gogoanime reddit

Watch One Piece (Dub) Episode 560 (https://kissanimeonline.com/m/Og2/ep-560) at website https://kissanimeonline.com kissanime monster