(Фото) Анџелина Џоли ги праша фановите кога е поубава, сега или кога била тинејџерка

By

Холивудската актерка Анџелина Џоли на својот Инстаграм профил објави фотографија од времето кога имала 16 години и ја споредила со слика која ја направила неодамна. Таа ги праша фановите на која слика е поубава.

„16 или 44?“, напиша Анџелина.

На двете слики глумицата изгледа убаво и речиси идентично, па обожавателите имаа тешка задача. Тие ја пофалија дека отсекогаш изгледала прекрасно.

„Сите години“, „Секогаш прекрасна“, и напишаа тие.

Ќе ви се допадне