(Фото) Анџелина Џоли на романтична вечера со новото момче

By

Холивудската глумица Анџелина Џоли, била видена на романтична вечера со нејзиното ново момче во Лос Анџелес. Во јавноста веќе некое време се шпекулира дека таа е во врска со канадскиот пејач The Weeknd, а двајцата често биле видени заедно.

Последен пат биле видени заедно во луксузен семеен италијански ресторан Giorgio Baldi во Санта Моника, многу популарен дел од Лос Анџелес.

Џоли била облечена во црно, носела црн капут и потпетици, како и чанта од брендот „Saint Laurent“, а популарниот пејач исто така носел црна јакна, тесни фармерки и црни чизми.

По вечерата и двајцата заминале во неговата вила.

Првпат пат биле видени заедно во истиот тој ресторан на 30 јуни, пренесува „Дејли Мејл“.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: Doraemon the Movie 2020: Nobita's New Dinosaur anime episode Full online free at https://wcostream.cc paw patrol wcostream

Website https://kissanime.mx: Watch Detective Conan OVA 12: The Miracle of Excalibur kissanime Episode Full kissanime bleach

Myspace: https://myspace.com/animemx0

Sketchfab: https://sketchfab.com/gogoanimebe