(Фото) Бар Рафаели секси четири месеци по породувањето

By

Израелската манекенка, Бар Рефаели, четири месци откако го роди третото дете, покажа дека се вратила во форма. Таа објави слики на инстаграм во бикини, а на кои има рамен стомак. Фаноовите коментираа дека е вистинско чудо што изгледа толку добро само неколку месеци по породувањето.

Бар во јавноста е позната по нејзините фитнес-тренинзи, па напорната работа се гледа, пишуваат нејзините следбеници.

Инаку, поранешниот ангел на „Викторијас сикрет“ е во брак со Ади Езра од 2015 година и парот има 3 деца. Пред Езра, Бар беше во врска со Леонардо ди Каприо, од 2005 до 2009 година.

Ќе ви се допадне