(Фото) Бен Афлек и неговата девојка на протестите во Лос Анџелес

By

Холивудскиот глумец Бен Афлек и неговата девојка, кубанската глумица Ана де Армас, се приклучија на протестите во Лос Анџелес и ја дадоа својата поддршка за правата на Афроамериканците.

dobivaj vesti na viber

Двајцата се појавија со плакати на кои пишувало „И црнечкиот живот вреди“. Ова е првпат заедно да се појават на јавен настан иако и досега папараците успеаа да ги уловат и снимат во Лос Анџелес.

Неодамна беа снимени како се возат на мотор, а исто така Ана објави и фотографии од нејзиниот роденден кој го прославија во пустина во близина на градот.

Многумина со нетрпение очекуваат да ја видат избраничката на Бен, во новиот филм за Џејмс Бонд, No Time to Die.

(Фото) Бен Афлек ја повозе девојката на својот мотор „Харли Дејвидсон”

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

sites to watch anime Bleach (Dub)

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 7

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

AnimeFreak Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

tải go88