(Фото) Бен Афлек во врска со 16 години помлада глумица

By

Глумецот Бен Афлек е во врска со шеснаесет години помлада глумица, пишуваат светските медиуми. Афлек веќе неколку месеци е заљубен во кубанско-шпанската глумица Ана Селија де Армас Касо.

Двајцата беа заедно за време на снимањето на еротскиот трилер во ноември 2019 година, во кој играа маж и жена.

Сега папараците ги снимиле заедно во родната куќа на Ана во Куба. Двајцата биле видени заедно и на вечера во познат ресторан во Хавана.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven watch anime: Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 112

AniWatch dubbed anime: Banana Fish (https://aniwatch.pro/m/XalV) Episode 24