(Фото) Бијонсе ги покажа близнаците

By

Скоро една година откако ги роди близнаците Сер и Руми Картер, светската музичка ѕвезда Бијонсе објави нивна фотографија. Сликите се направени на семејниот одмор во Италија, на кој е целото семејство Картер, Бијонсе, Џеј Зи, нивната прва ќерка Блу Ајви и близнаците.

Семејството Картер одмора на јахта. Во меѓувреме Бијонсе и Џеј Зи се на светска турнеја, а помеѓу концертите се враќаат во Италија и крстарат по италијанските острови.

Ќе ви се допадне

Watch So I'm a Spider, So What? Episode 2 (https://animeheaven.pro/m/6q4Y/ep-2) at website https://animeheaven.pro. See more anime heaven site

Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview at website https://kissanimeonline.com kissanime mobile