(Фото) Бредли Купер и Ирина Шајк повторно заедно

By

Глумецот Бредли Купер и неговата поранешна партнерка, манекенката Ирина Шајк, се смирија и повторно се заедно, пишуваат светските таблоиди.

Популарната двојка била видена за време на една нивна прошетка низ Њујорк со ќерка им. Некои од нивните пријатели сепак велат дека меѓу нив нема никакви љубовни односи и дека само се добри пријатели поради нивната ќерка.

За време на прошетката низ Њујорк тие носеа заштитни маски и беа расположени. За потсетување, Бредли и Ирина се разделија во јуни минатата година по четири години врска.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Fafner of the Blue Sky anime episode 25 online free at https://gogoanime.be haikyuu season 3 gogoanime

Website https://animepahe.cc: Watch Zettai Junpaku♡Mahou Shoujo animepahe Episode Full anime stream

Watch School Rumble: Ichi Gakki Hoshuu Episode 2

Website https://animefreak.ws: Watch Jashin-chan Dropkick': Chitose-hen animefreak Episode Full animefreak my hero academia

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/gogoanimebe

Fr ulule: https://fr.ulule.com/animeflixnl/#/badges