(Фото) Бритни пак објави гола фотографија, а фановите ѝ забележаа за фотошопот

By

Поп ѕвездата Бритни Спирс повторно објави нејзини голи фотографии. Таа позираше гола, а интимните делови ги покри со емоткион и рацете. Таа често ги објавува вакви фотографии.

dobivaj vesti na viber

„Мојот добар задник“, напиша таа на фотогфијата, а фановите сега забележаа дека вратата на која е потпрена е искривена и дека користела фотошоп.

„Што е со црвените рози на секоја слика? Исто така и вратата е закривена. Љубов моја, па ти ја изврте вратата. Прекрасен фотошоп, вратата до нејзиниот стомак е искривена“, и напишаа некои од нив.

За потсетување, пејачката неодамна имаше спонтан абортус, а тажната вест ја објави на „Инстаграм“.

„Со најголема тага сакам да објавам дека го загубив бебето уште во раната бременост. Тоа е голема трагедија за секој родител. Можеби требаше да почекаме уште малку пред да објавиме дека сум бремена, но бевме премногу возбудени и ја споделивме веста. Нашата љубов е наша сила. Ќе продолжиме да се трудиме да го прошириме нашет семејство. Благодарни сме за вашата поддршка. Се молиме за приватност во овие тешки моменти“, рече тогаш Бритни Спирс.

Ќе ви се допадне

auto247 go88

sunwin mod sunwin 247. club SUNWIN - Game bài đổi thưởng trực tuyến uy tín top 1 Sun Win