(ФОТО) ЧУДО ОД 10 МИЛИОНИ ДОЛАРИ! – Ѕирнете во луксузниот дом на Ештон Качер и Мила Кунис

By
Новиот дом на познатата холивудска двојка, има шест спални соби, шест купатила и има 287 метри квадратни.
Foto: Profimedia/INSTAR Images

 

dobivaj vesti na viber

Мила Кунис и Ештон Качер, решија да се „отворат“ и да си купат на себе си нова куќа. За својот нов дом, кој се наоѓа во Санта Барбара, издвоија 10 милиони долари. Нивната куќа има плажа, шест спални соби, и свој двор. Има 287 квадратни метри.

Foto: Profimedia/Xposurephotos

Во прашање е вистински семеен дом. Идеален за познатата брачна двојка, која има две деца.

Foto: Profimedia/Xposurephotos

Погледнете како изгледа внатрешнота.

Foto: Profimedia/Xposurephotos

Дали ви се допаѓа?

Foto: Profimedia/Xposurephotos

Ќе ви се допадне

anime heaven au. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Josee, the Tiger and the Fish

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

My Hero Academia Season 3

AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub) Episode 497

watch anime free Hunter x Hunter (2011)

tải go88