(Фото) Деми Роуз скроз гола

By

Британката Деми Роуз, позната во јавноста како модел со најголемите и нјаубави гради позираше гола во Мексико. Таа е позната како модел за долна облека и костими за капење. Светската инфлуенсерка на социјалните мрежи  објави нови голи фотографии. На некои од нив позираше гола и доби голем број пофални коментари од фановите.

„Прекрасна си. Ти љубоморам. Имаш некоја убава страна во себе“, се само некои од коментарите на фановите.

Деми минатата година раскина со нејзиниот дечко, познатиот диџеј Крис Мартинез, а пред Мексико таа беше во посета на Јордан, Тајланд и Лас Вегас. Роуз повремено работи и како диџеј, а се има појавено и во спотовите на познатите пејачи како Крис Браун и диџеј Каледа. Во 2016 година беше обвинета дека се занимава со проституција.

Обвинувањата на крајот биле отфрлени, а на Деми на крајот повеќе ќари од публицитетот. Според страницата Celebrity Net Worth, нејзиното богатство се проценува на 3,5 милиони евра. Таа беше во врска со поранешниот дечко на Кајли Џенер, раперот Тајги, а ја поврзуваа и со светскиот рапер Дрејк.

Ќе ви се допадне