(ФОТО) Џеј Зи со бакнеж ја испраќа Бијонсе во теретана

By

Мега ѕвездата е забележана со нејзиниот сопруг Џеј Зи, како се упатува кон приватна теретана во Лос Анџелес.

Таа за првпат е видена во јавност откако се породи со близнаците Руми и Сер Картер минатиот месец.

Бијонсе изгледа послабо, но сепак е забележливо стомачето, што е добар знак за сите мајки да сфатат дека дури и светските ѕвезди имаат вишок од бременоста.

Пејачката очигледно не губи време и набрзо ќе го врати телото во совршена форма.

Во црни хеланки, маица и спортско капче, таа споделуваше бакнежи со Џеј Зи, а парот беше придружуван од силно обезбедување.

Погледнете ги фотките:

Ќе ви се допадне

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 33 (https://gogoanime.be/m/Qk9W/ep-33) at GoGoAnime gogoanime demon slayer

Cells at Work!! Episode 2 at Funimation funimation manga