(Фото) Џенифер Анистон пак растури на Инстаграм: 4 милиони лајкови за фотката со секси фустанот

By

Актреката Џенифер Анистон повторно растури на Инстагарм. Таа објави нова фотографија на која е во црн секси фустан со гол грб.

„Џен во црно“, напиша глумицата покрај фотографијата, која за помалку од 24 часа ја лајкувале повеќе од 4 милиони луѓе.

„Чекај, ти имаш мускули на грбот?“ „Прекрасна си од сите агли.“ „Мене ми треба твојот план за исхрана и за тренинг„ и пишуваа обожавателите.

Во моментов Џенифер на Инстаграм има повеќе од 18 милиони следбеници.

View this post on Instagram

Jen in Black

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Ќе ви се допадне