(Фото) Џенифер Лопез ги доби погледите на плажа

By

Пејачката Џенифер Лопез го привлече вниманието на една од плажите во Калифорнија. Во розово бикини таа покажа дека и на педесет години изгледа одлично.

Нејзините фанови ја пофалија за изгледот и коментираа дека многу нејзини помлади колешки може да ѝ позавидат. Пејачката во своите интервјуа откри дека за нејзината линија заслужни се здравата исхрана и редовното вежбање.

„Прекрасна си, изгледаш спектакуларно. Гориш. Како е можно да изгледаш толку добро?“, биле само некои од коментарите.

Лопез, која важи за една од најсексапилните жени во светот, вели дека редовно вежба, особено откако е во врска со пензионираниот бејзбол-играч Алекс Родригез, со кого се сврши минатата година.

Венчавката ја планираа за ова лето, но поради пандемијата на коронавирусот, одлучија да ја одложат.

 

Ќе ви се допадне

animes online. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

ani watch So I'm a Spider, So What?

animes online The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

anime online AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation