(Фото) Џенифер Лопез ги доби погледите на плажа

By

Пејачката Џенифер Лопез го привлече вниманието на една од плажите во Калифорнија. Во розово бикини таа покажа дека и на педесет години изгледа одлично.

dobivaj vesti na viber

Нејзините фанови ја пофалија за изгледот и коментираа дека многу нејзини помлади колешки може да ѝ позавидат. Пејачката во своите интервјуа откри дека за нејзината линија заслужни се здравата исхрана и редовното вежбање.

„Прекрасна си, изгледаш спектакуларно. Гориш. Како е можно да изгледаш толку добро?“, биле само некои од коментарите.

Лопез, која важи за една од најсексапилните жени во светот, вели дека редовно вежба, особено откако е во врска со пензионираниот бејзбол-играч Алекс Родригез, со кого се сврши минатата година.

Венчавката ја планираа за ова лето, но поради пандемијата на коронавирусот, одлучија да ја одложат.

 

Ќе ви се допадне

tải go88 go88 ông đồ GO88 – Game bài đổi thưởng uy tín

nhà cái sunwin ở đâu game đánh bài sunwin hack sunwin