(Фото) Џенифер Лопез се соблече скроз гола и го најави албумот

By

Пејачката и глумица Џенифер Лопез важи за една од најубавите жени во светот. Латино дивата, која во јули наполни 51 година, се сликаше сроз гола и повторно ја  импресионираше јавноста. Иако интимата ја покрила со рацете, Џеј Ло уште еднаш покажа дека со право го носи епитетот „Најзгодна жена на светот“.  Инаку, провокативни фотографии на кои е потpолно гола Џеј Ло објавени се како најава за нов синг “In The Morning”, кој воедно го најавува новиот осми по ред  албум.

Ќе ви се допадне

How Not to Summon a Demon Lord Episode 12 at Funimation heroes rising funimation

Watch Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full (https://gogoanime.be/m/dx8X/ep-1) at website https://gogoanime.be. See more gogoanime attack on titan