(Фото) Џиџи и Бела Хадид голи за „Вог“

By

Сестрите Џиџи и Бела Хадид позираа без облека за февруарскиот број на британскиот „Вог“. Фотографијата е направена во црно-бела техника и  предизвика бројни критики на социјалните мрежи. Девојките се потполно голи, седнати една наспроти друга и се допираат.

dobivaj vesti na viber

Повеќето интернет-корисници оваа фотографија ја опишаа како невкусна.

Ќе ви се допадне