(Фото) Џон Траволта си ја избричи главата

By

Холивудскиот глумец Џон Траволта објави слика на која е со избричена глава. Фановите на „Инстаграм“ го бендисаа, а тој доби комплименти дека изгледа „моќно“ со новата фризура, дека им се доаѓа новиот изглед на актерот и дека дури и без коса е многу секси.

Траволта и неодамна имаше сличен имиџ, кога беше ќелав за улогата во филмот „Од Париз со љубов“.

Ќе ви се допадне

Watch Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season Episode 1 at website https://animeflix.nl animeflix hunter x hunter

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/NmKx/ep-5) at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball