(Фото) Џорџина Родригез го заведува Роналдо на јахта

By

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се на одмор во Сардинија.  Славниот пар деновите ги минуваат на луксузна јахта заедно со најголемиот син. Џорџина во црни бикини уште еднаш покажа дека има одлична фигура, а фотографиите од одморот таа ги сподели на „Интсаграм“. Откако Роналдо направи трансфер во Јувентус, двојката секој слободен миг го користи за одмор во познатите туристички места во Италија.

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

stream anime online AnimeDao Tokyo Revengers (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 23

anime to watch The Rising of the Shield Hero (Dub)

AnimeDao Fairy Tail Episode 173

watch subbed anime Your Name.