(Фото) Џорџина Родригез го заведува Роналдо на јахта

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се на одмор во Сардинија.  Славниот пар деновите ги минуваат на луксузна јахта заедно со најголемиот син. Џорџина во црни бикини уште еднаш покажа дека има одлична фигура, а фотографиите од одморот таа ги сподели на „Интсаграм“. Откако Роналдо направи трансфер во Јувентус, двојката секој слободен миг го користи за одмор во познатите туристички места во Италија.

Scroll to Top