(ФОТО) Една слика речиси три милиони лајкови – На Ријана и излетаа градите

By
Ријана предизвика вистинска лудница со секси фотка која ја објави на Инстаграм.

Пејачката Ријана во последно време исклучиво го привлекува вниманието со секси сликите, а незапаметена лудница предизвика со фотката на која доминира со нејзиното длабоко деколте.

Сликата во раскошниот карневалски костим од кој Ријана речиси и да и излетаа градите, за неполни 16 часа собра преку 2,7 милиони лајкови и илјадници коментари.

crawpova ’17 #AuraForCropOva @aura_experience

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Zettai Muteki Raijin-Oh (1992) anime episode 3 online free at https://animeflix.nl animeflix detective conan

4Anime: Gravitation anime episode 13 online free at https://4anime.biz dubbed anime

Red Garden: Dead Girls (Dub) Episode Full

WCOStream: Inazuma Eleven Go: Chrono Stone anime episode 51 online free at https://wcostream.cc watch anime dub

Blogfreely: https://blogfreely.net/kissanimemx/kissanime-watch-anime-online

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/gogoanimebe