(ФОТО) Една слика речиси три милиони лајкови – На Ријана и излетаа градите

Ријана предизвика вистинска лудница со секси фотка која ја објави на Инстаграм.

Пејачката Ријана во последно време исклучиво го привлекува вниманието со секси сликите, а незапаметена лудница предизвика со фотката на која доминира со нејзиното длабоко деколте.

Сликата во раскошниот карневалски костим од кој Ријана речиси и да и излетаа градите, за неполни 16 часа собра преку 2,7 милиони лајкови и илјадници коментари.

crawpova ’17 #AuraForCropOva @aura_experience

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on