(Фото) Ема Стоун се омажи во тајност, глумицата чека бебе

By

Откако лани во декември, холивудската актерка Ема Стоун, откри дека се верила со продуцентот Дејвид Мекари, американските медиуми тврдат дека тие се венчале во тајност и дека глумицата е бремена со нивното прво дете.

На интернет беа објавени слики на кои Ема и Дејвид носат исти златни прстени, а 31-годишната глумица е облечена во широки комбинезонки со кои го крие трудничкиот стомак. По ова, извор близок до парот потврдил за Page Six дека тие навистина тајно се венчале по тригодишна врска.

Ќе ви се допадне