(Фото) Емили Ратајковски желна за внимание

By

Светскиот модел Емили Ратајковски случајно ја покажа едната града додека позираше во ресторан.

Креаторот кој седеше на маса со Емили, фотографијата ја објави на социјалните мрежи.

Под фотографијата фановите пишуваа дека фотомоделот ќе направи сè само за да добие внимание.

„Ова е многу секси. Ги сакам жените кои ги покажуваат градите постојано. Таа обожава внимание. Прекрасна си“, се само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 19

GoGoAnime Your Lie in April

BANANA FISH

Tokyo Revengers Episode 22 - Uncen

watch anime free Bleach