(Фото) Ева Лонгорија го покажа синот

By

Актерката Ева Лонгорија (43) го покажа во јавноста својот едномесечен син Сантјаго. Ѕвездата од „Очајни домаќинки“ и нејзиното бебе се фотографираа за магазинот „Хола“.

„Сантјаго Енрике Бастон мавта и го поздравува целиот свет. Не можев да дочекам да ја споделам оваа фотографија со сите вас“, напишала Ева на својот инстаграм-профил, каде ја сподели фотографијата од страницата на магазинот на која позирала со бебето.

 

 

 

Ќе ви се допадне